Szkolenia BHP (Wstępne, Okresowe, E-learningowe) – BHP Masters

Szkolenie

wstępne bhp

WSTĘPNE SZKOLENIE BHP – PODSTAWA PRZED WYKONYWANIEM PRACY

Szkolenie wstępne BHP: przeprowadzane jest w formie instruktażu według programów opracowanych dla poszczególnych grup stanowisk, obejmujące szkolenie wstępne ogólne, (instruktaż ogólny) i szkolenie wstępne na stanowisku pracy (instruktaż stanowiskowy).

Instruktaż ogólny odbywają , nowo zatrudnieni pracownicy niezależnie od rodzaju umowy, przed dopuszczeniem do wykonywania pracy, studenci odbywający u pracodawcy praktykę studencką oraz uczniowie szkół zawodowych zatrudnieni w celu praktycznej nauki zawodu.

Aby przeprowadzić instruktaż ogólny i stanowiskowy niezbędne jest spotkanie z pracownikiem.

Pobierz kartę szkolenia wstępnego

Szkolenia

Okresowe

Szkolenia BHP okresowe przeprowadzamy w dowolnym terminie w formie zdalnej lub w firmie u Klienta. W czasie szkoleń BHP wykorzystywane są filmy, prezentacje multimedialne ułatwiające słuchaczom przyswojenie problematyki bhp i ochrony przeciwpożarowej.

Uwaga!!! Posiadamy również duże doświadczenie w szkoleniach okresowych dla firm produkcyjnych.

Szkolenia odbywają się przy wsparciu osób posiadających doświadczenie i wiedzę:

Część odpowiedzialna za BHP przedstawi osoba posiadająca wieloletni letni staż

Część odpowiedzialną za pierwszą pomoc przeprowadza ratownik medyczny

Uwaga: Posiadamy duże doświadczenie w szkoleniu pracowników firm produkcyjnych!!!

Ramowy program szkolenia dostosowujemy do rzeczywistych zagrożeń w waszych firmach.

szkolenia bhp

e-learningowe

Czym są szkolenia e learning?
Są to szkolenia które mogą odbyć się za pomocą technologii informatycznej. Cały proces dydaktyczny odbywa się przy użyciu twojego komputera.

Jakie są plusy e-learningu?
W dzisiejszych czasach jest to duże udogodnienie dla przedsiębiorców. Brak konieczności fizycznego przebywania w określonych godzinach na sali szkoleniowej pomaga w dobrej organizacji czasu.

Jak to działa?
Twoi pracownicy otrzymują hasło i login. Po zalogowaniu masz dostęp do materiałów oraz kursu. Platforma zapamiętuje moment kiedy ukończyłeś kurs więc pracownicy mogą wykonywać szkolenie przy okazji mniejszego natłoku obowiązków.

Jakie szkolenia możesz wykonać?
Prawo pozwala na prowadzenie szkoleń przy użyciu takiej metody dla:
Stanowisk inżynieryjno-technicznych
Dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
Dla stanowisk administracyjnych

Dlaczego warto skorzystać akurat z naszej oferty?
Z naszej platformy internetowej skorzystało już około 3000 pracowników. Po ankiecie satysfakcji widzimy że nasze szkolenie spełnia oczekiwania klientów. Dzieje się tak z kilku powodów. Przede wszystkim wyróżniamy się dbałością o każdy detal szkoleniowy. Nasza usługa nie jest tylko zimnym wysłaniem loginu i hasła. Od początku do końca szkolenia towarzyszą Wam konsultanci do których możecie dzwonić 24h na dobę. Konsultanci posiadają wiedzę z zakresu bhp więc dodatkowe doprecyzowanie nie tylko spraw technicznych ale również prawnych nie jest dla nich problemem.

Platforma edukacyjna

BHP Masters

Witam serdecznie zapraszam do skorzystania z naszej oferty szkoleń bhp w formie e learningu. Metoda ta jest w pełni akceptowalna przez Państwową Inspekcji Pracy w 100% zgodna z prawem.

E-LEARNING