Usługi BHP w Poznaniu

Szkolenia BHP  » Usługi BHP w Poznaniu

Szukasz doświadczonej firmy outsourcingowej świadczącej usługi w zakresie BHP w Poznaniu? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zapewniamy kompleksową obsługę związaną z zagadnieniami bezpieczeństwa i higieny pracy:

  • prowadzimy szkolenia wstępne i okresowe,
  • tworzymy oceny ryzyka zawodowego,
  • wyposażamy zakład w pracy w oznakowanie,
  • prowadzimy pełne postępowanie powypadkowe,
  • prowadzimy szkolenia w zakresie PPOŻ,
  • zapewniamy pełne doradztwo w zakresie BHP i PPOŻ.

Zalety współpracy

Stworzenie służby BHP w przedsiębiorstwie jest ważnym, wynikającym z przepisów prawa obowiązkiem przedsiębiorcy. Jeżeli zatrudniasz więcej niż 100 pracowników, musisz na etacie zatrudnić pracownika służby BHP. Zarówno w przypadku mniejszych przedsiębiorców i tych, co do których istnieje obowiązek utworzenia służby BHP w zakładzie pracy, zapewniamy kompleksową obsługę związaną z obowiązkami wynikającymi z Rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Socjalnej w sprawie ogólnych przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy. Skorzystaj z usług BHP w Poznaniu.

Delegujemy swoich pracowników do obsługi przedsiębiorstwa klienta. Masz pewność, że osoba powierzona ma pełnię wiedzy i doświadczenia, potrzebnych do zapewnienia bezpiecznych i higienicznych warunków pracy.

Oferujemy pełną umowę na obsługę BHP w firmie - jesteśmy do Twojej dyspozycji, zawsze kiedy tego potrzebujesz.

W przypadku mniejszych firm, przyjmujemy pojedyncze zlecenia - szkolimy nowych pracowników, prowadzimy dokumentację pracowniczą związaną ze szkoleniami BHP, tworzymy oceny ryzyka zawodowego. W przypadku zapotrzebowania, tworzymy instrukcje postępowania, doradzamy jak poprawić warunki pracy, aby były bezpieczniejsze i bardziej ergonomiczne.

Chcesz w zakładzie pracy opracować regulamin wewnętrzny? Z naszą pomocą ten dokument zawierać będzie pełen zakres przepisów, które bezpośrednio przełożą się na poprawę warunków pracy i wpłyną pozytywnie na motywację załogi.

Usługi BHP Poznań to najlepsze, co możesz zrobić dla swojej firmy

Nie czekaj na wypadek przy pracy, już dziś skorzystaj z pomocy profesjonalistów. Zaufaj naszemu doświadczeniu i fachowemu podejściu do zagadnień związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa i higieny pracy w przedsiębiorstwie. Powierzenie tego niezwykle ważnego działu działalności gospodarczej zaowocuje - w postaci polepszenia warunków pracy, zdobyciem wiedzy i uniknięciem problemów w przypadku kontroli instytucji nadzorujących.

Menadżerom oferujemy indywidualne szkolenia w firmie w postaci e-learningu, podczas których przedstawimy wagę ustanowienia służby BHP w przedsiębiorstwie. Z nami żadne zagadnienie związane z usługami BHP nie będzie już niejasne czy tajemnicze. Przeprowadzimy Twój personel krok po kroku przez przepisy, zagadnienia i rozwiejemy wątpliwości związane z bezpieczeństwem i higieną pracy.