Usługi BHP w Bydgoszczy

Szkolenia BHP  » Usługi BHP w Bydgoszczy

Nasza firma posiada ogromne doświadczenie zawodowe oraz wieloletni staż. Działamy na terenie Poznania oraz Bydgoszczy. Naszą ofertę kierujemy głównie do firm, których priorytetem jest solidność wykonanej usługi oraz profesjonalizm. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie oraz z pełnym zaangażowaniem. Motywuje nas zadowolenie osób, które nam zaufały.

Co u nas znajdziesz?

  • Szkolenia BHP,
  • szkolenia PPOŻ,
  • kursy BHP,
  • postępowanie powypadkowe,
  • szkolenia BHP w formie e-learningu.

Szkolenia BHP w Bydgoszczy to nie tylko nasza praca, ale także pasja. Właśnie dzięki temu nasza firma rozwija się każdego dnia, a my, patrząc na zadowolonych klientów, z chęcią dokształcamy się oraz zdobywamy nowe umiejętności. W naszej firmie pracują jedynie doświadczeni specjaliści, którzy posiadają zakres odpowiedniej wiedzy do przeprowadzania szkoleń. Wiemy, że dla większości pracodawców szkolenia BHP to przykry obowiązek. Dla nas jest to jednak perspektywa zagwarantowania komfortu, a także bezpieczeństwa w miejscu pracy, zarówno dla pracowników, jak i pracodawcy. 

Do kogo skierowane są usługi PPOŻ oraz BHP?

Najkrótsza odpowiedź na to pytanie brzmi: do każdego pracodawcy. Każdy właściciel firmy musi bowiem zapewnić swoim podwładnym bezpieczne i higieniczne warunki pracy, bez względu na to, czy zatrudnia setki osób czy tylko kilka. W ramach tej reguły pracodawcę obowiązują szczegółowe wymogi, jakie dotyczą służby BHP i ochrony przeciwpożarowej - zapisane w licznych zasadach i przepisach.

Do wykonania zadań dotyczących BHP oraz PPOŻ pracodawca może wykorzystać specjalistów spoza zakładu pracy - taką firmą jesteśmy właśnie my. Zwłaszcza w przypadku przedsiębiorstw, które mają wiele oddziałów, jest to znacznie bardziej opłacalne, racjonalne oraz efektywne. Specjaliści zewnętrzni, w tym nasza firma, mają znacznie większe możliwości obiektywnej oceny warunków pracy. Dzieje się tak ze względu na to, że nie zostajemy zatrudnieni w relacji zatrudniony-pracodawca oraz ze względu na to, iż nadzorujemy firmy z wielu branż, posiadamy ogromne doświadczenie i wszechstronną wiedzę.

Szkolenia BHP oraz PPOŻ to nasza specjalność od wielu lat. Bazując na naszym doświadczeniu oraz umiejętnościach, wybieramy dla Ciebie optymalny zakres omawianej wiedzy. Wszystkie nasze zlecenia traktujemy priorytetowo i z największą powagą. Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby, które poszukują doświadczonej firmy oraz wykwalifikowanej kadry pracowniczej przeprowadzającej szkolenia BHP na najwyższym poziomie.