Usługi BHP Poznań

Szkolenia BHP  » Usługi BHP Poznań

Szukasz doświadczonej firmy outsourcingowej świadczącej usługi w zakresie BHP w Poznaniu? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zapewniamy kompleksową obsługę związaną z zagadnieniami bezpieczeństwa i higieny pracy:

  • prowadzimy szkolenia wstępne i okresowe,
  • tworzymy oceny ryzyka zawodowego,
  • wyposażamy zakład w pracy w oznakowanie,
  • prowadzimy pełne postępowanie powypadkowe,
  • prowadzimy szkolenia w zakresie PPOŻ,
  • zapewniamy pełne doradztwo w zakresie BHP i PPOŻ.

Zalety współpracy - Usługi BHP Poznań

Stworzenie służby BHP w przedsiębiorstwie jest ważnym, wynikającym z przepisów prawa obowiązkiem przedsiębiorcy. Jeżeli zatrudniasz więcej niż 100 pracowników, musisz na etacie zatrudnić pracownika służby BHP. Zarówno w przypadku mniejszych przedsiębiorców i tych, co do których istnieje obowiązek utworzenia służby BHP w zakładzie pracy, zapewniamy kompleksową obsługę związaną z obowiązkami wynikającymi z Rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Socjalnej w sprawie ogólnych przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy. Skorzystaj z usług BHP w Poznaniu.

Usługi BHP Poznań

Co wchodzi w rakres usług BHP Poznań? Delegujemy swoich pracowników do obsługi przedsiębiorstwa klienta. Masz pewność, że osoba powierzona ma pełnię wiedzy i doświadczenia, potrzebnych do zapewnienia bezpiecznych i higienicznych warunków pracy.

Oferujemy pełną umowę na usługi BHP w firmie - jesteśmy do Twojej dyspozycji, zawsze kiedy tego potrzebujesz.

W przypadku mniejszych firm, przyjmujemy pojedyncze zlecenia - szkolimy nowych pracowników, prowadzimy dokumentację pracowniczą związaną ze szkoleniami BHP, tworzymy oceny ryzyka zawodowego. W przypadku zapotrzebowania, tworzymy instrukcje postępowania, doradzamy jak poprawić warunki pracy, aby były bezpieczniejsze i bardziej ergonomiczne.

Chcesz w zakładzie pracy opracować regulamin wewnętrzny? Z naszą pomocą ten dokument zawierać będzie pełen zakres przepisów, które bezpośrednio przełożą się na poprawę warunków pracy i wpłyną pozytywnie na motywację załogi. Usługi BHP Poznań, które oferujemy to gwarancja profesjonalizmu. 

Usługi BHP Poznań to najlepsze, co możesz zrobić dla swojej firmy

Nie czekaj na wypadek przy pracy, już dziś skorzystaj z pomocy profesjonalistów. Zaufaj naszemu doświadczeniu z zakresu świadczonych usług BHP w Poznaniu i fachowemu podejściu do zagadnień związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa i higieny pracy w przedsiębiorstwie. Powierzenie tego niezwykle ważnego działu działalności gospodarczej zaowocuje - w postaci polepszenia warunków pracy, zdobyciem wiedzy i uniknięciem problemów w przypadku kontroli instytucji nadzorujących.

Menadżerom oferujemy indywidualne szkolenia w firmie w postaci e-learningu, podczas których przedstawimy wagę ustanowienia służby BHP w przedsiębiorstwie. Z nami żadne zagadnienie związane z usługami BHP w Poznaniu nie będzie już niejasne czy tajemnicze. Przeprowadzimy Twój personel krok po kroku przez przepisy, zagadnienia i rozwiejemy wątpliwości związane z bezpieczeństwem i higieną pracy. Wybierz usługi BHP Poznań od BHP Masters!