Szkolenia BHP

Oferujemy zarówno szkolenia BHP dla osób prywatnych, jak i szkolenia BHP dla firm – w naszym kraju osoba zatrudniająca pracowników posiada obowiązek zadbania o przeszkolenie z zakresu BHP pracownika zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. (D.U. Nr 180 poz 1860 z póź. zm.). Od samego początku działalności dokładamy wszelkich starań, aby nieustannie rozwijać swe umiejętności i zwiększać zakres posiadanej wiedzy merytorycznej, dzięki czemu każdy kurs BHP prowadzony jest przez wykwalifikowanego oraz doświadczonego specjalistę w tej dziedzinie.

Nasza oferta obejmuje kompleksowe usługi BHP , a ich zakres zależy od potrzeb oraz oczekiwań klienta. Warto mieć jednak świadomość, że wszystkie proponowane przez nas szkolenia BHP dlaosób prywatnych i szkolenia BHP dla firm prowadzone są niezwykle rzetelnie oraz skrupulatnie, bowiem naszym najistotniejszym priorytetem jest zagwarantowanie każdemu pracownikowi jak najwięcej wiedzy. Nie ulega przecież wątpliwości, że kurs BHP to nie tylko obowiązek ze strony pracodawcy, ale również szansa na zwiększenie kwalifikacji osób zatrudnionych.

Nasze usługi BHP obejmują:

 

Wstępne szkolenia BHP dla firm (polegające na instruktarzu ogólnym) – taki kurs BHP jest wymagany dla wszystkich pracowników.
Okresowe szkolenia BHP przeznaczone dla:

  • pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych
  • pracodawców i osób kierujących pracownikami
  • inżynieryjno – technicznych
  • pracowników administracyjno-biurowych


Okresowe szkolenia BHP samokształcące, czyli usługi BHP przeznaczone dla:

  • pracowników administracyjno-biurowych
  • pracodawców i osób kierujących pracownikami

Szkolenia BHP dla firm oraz osób prywatnych prowadzone metodą E-learningu.
Specjalistyczne szkolenia:

  • szkolenie PPOŻ
  • szkolenie z pierwszej pomocy
  • bezpieczeństwo w pracach na wysokości

Doskonale zdajemy sobie sprawę z odpowiedzialności, jaka wiąże się ze szkoleniami BHP. Usługi BHP powinny być świadczone z troską o najdrobniejsze detale, a każdy kurs BHP prowadzony przez specjalistę z najwyższej półki. Serdecznie zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby, które interesują szkolenia BHP dla firm na odpowiednim poziomie – z przyjemnością doradzimy właściwy kurs BHP i sprawimy, że nasze usługi BHP będą gwarancją satysfakcji!

Jesteś zainteresowany naszymi usługami? Masz pytania? Skontaktuj się z nami bezpłatnie!