Szkolenia BHP dla firm Poznań

Oferujemy zarówno szkolenia BHP dla osób prywatnych, jak i szkolenia BHP dla firm w Poznaniu – w naszym kraju osoba zatrudniająca pracowników posiada obowiązek zadbania o przeszkolenie z zakresu BHP pracownika zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. (D.U. Nr 180 poz 1860 z póź. zm.). Od samego początku działalności dokładamy wszelkich starań, aby nieustannie rozwijać swe umiejętności i zwiększać zakres posiadanej wiedzy merytorycznej, dzięki czemu każdy kurs BHP prowadzony jest przez wykwalifikowanego oraz doświadczonego specjalistę w tej dziedzinie.

Szkolenia BHP dla firm Poznań - poznaj naszą ofertę

Nasza oferta obejmuje kompleksowe usługi BHP , a ich zakres zależy od potrzeb oraz oczekiwań klienta. Warto mieć jednak świadomość, że wszystkie proponowane przez nas szkolenia BHP dlaosób prywatnych i szkolenia BHP dla firm w Poznaniu prowadzone są niezwykle rzetelnie oraz skrupulatnie, bowiem naszym najistotniejszym priorytetem jest zagwarantowanie każdemu pracownikowi jak najwięcej wiedzy. Nie ulega przecież wątpliwości, że kurs BHP to nie tylko obowiązek ze strony pracodawcy, ale również szansa na zwiększenie kwalifikacji osób zatrudnionych.

Nasze usługi z zakresu szkoleń BHP dla firm w Poznaniu obejmują:

Wstępne szkolenia BHP dla firm Poznań (polegające na instruktarzu ogólnym) – taki kurs BHP jest wymagany dla wszystkich pracowników.
Okresowe szkolenia BHP przeznaczone dla:

  • pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych
  • pracodawców i osób kierujących pracownikami
  • inżynieryjno – technicznych
  • pracowników administracyjno-biurowych


Okresowe szkolenia BHP samokształcące, czyli usługi BHP przeznaczone dla:

  • pracowników administracyjno-biurowych
  • pracodawców i osób kierujących pracownikami

Szkolenia BHP dla firm z Poznania oraz osób prywatnych prowadzone metodą E-learningu.
Specjalistyczne szkolenia:

  • szkolenie PPOŻ
  • szkolenie z pierwszej pomocy
  • bezpieczeństwo w pracach na wysokości

Doskonale zdajemy sobie sprawę z odpowiedzialności, jaka wiąże się ze szkoleniami BHP dla firm (Poznań). Usługi BHP powinny być świadczone z troską o najdrobniejsze detale, a każdy kurs BHP prowadzony przez specjalistę z najwyższej półki. Serdecznie zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby, które interesują szkoleniami BHP dla firm w Poznaniu na odpowiednim poziomie – z przyjemnością doradzimy właściwy kurs BHP i sprawimy, że nasze usługi BHP będą gwarancją satysfakcji!

Jesteś zainteresowany naszymi usługami? Masz pytania? Skontaktuj się z nami bezpłatnie!

 

Szkolenia BHP dla firm z Poznania dopasowane do Twoich potrzeb

 

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że firmy zajmują się różnego rodzaju działalnością. Oczywiście BHP dotyczy wielu zagadnień ogólnych, przydatnych w każdej branży, dlatego dbamy o wysoką jakość naszych usług. Z tego również powodu troska o bezpieczeństwo i komfort pracy wymagają dobrego dopasowania kursu do charakteru wykonywanych przez podmiot działań. Zapewniamy, że korzystając z naszych usług, możesz liczyć na odpowiednią pomoc. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny.

Oferowane przez nas szkolenia BHP dla firm z Poznania, a także osób prywatnych, sprawią, że słuchacze przyswoją wiedzę niezbędną do bezpiecznego wykonywania obowiązków służbowych. Zapewniamy materiały oraz dbamy o przyjazną atmosferę podczas szkoleń. Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca będzie owocna. Chętnie dowiemy się także, jakie są Twoje oczekiwania. Skontaktuj się z nami już dziś i wybierz szkolenia BHP dla firm Poznań od BHP Masters!

Zapraszamy do zapoznania się także z innymi usługami z naszej oferty.