Kompleksowa obsługa BHP

Szkolenia BHP  » Kompleksowa obsługa BHP

BHP Masters – kompleksowa obsługa BHP

Kompleksowa obsługa BHP to rozwiązanie, na które decyduje się obecnie wiele firm. Za przestrzeganie zasad bezpieczeństwa oraz higieny pracy odpowiedzialna jest służba bezpieczeństwa, która zgodnie z literą prawa powinna funkcjonować w każdym zakładzie pracy. Tworzenie dodatkowego etatu wiąże się jednak z nadprogramowymi kosztami. Co więcej, świadczeniem takich usług mogą zajmować się tylko i wyłącznie wykwalifikowane i w pełni przeszkolone osoby. Zlecenie służby BHP zewnętrznej firmie wydaje się zatem optymalnym i ekonomicznym rozwiązaniem. Jeśli zatem szukasz kompleksowej obsługi w ramach BHP, jesteśmy do Twoich usług.

Zadowolenie i bezpieczeństwo - kompleksowa obsługa BHP

W BHP Masters zatrudniamy jedynie wykwalifikowanych specjalistów, którzy posiadają wszystkie niezbędne kursy i szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Jesteśmy zwolennikami indywidualnego podejścia do klienta, w związku z tym każdy z naszych pracowników będzie zawsze do Twojej dyspozycji. Oferujemy także obsługę w ramach outsourcingu. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu staramy się wykazywać maksimum zaangażowania i empatii. 

Usługi świadczone w ramach współpracy BHP - kompleksowa obsługa BHP

W ramach kompleksowej obsługi BHP dla Twojej firmy świadczymy następujące usługi:

  • kontrola, profilaktyka oraz doradztwo w zakresie przestrzegania zasad BHP: po wnikliwej analizie stanu BHP dążymy do usuwania wszelkich nieprawidłowości. Kontrola obejmuje: nowo nabyte urządzenia i obiekty, a także warunki pracy pracowników, które będziemy nadzorować na bieżąco pod kątem ich zgodności z obowiązującymi przepisami.
  • Szkolenia dla pracowników: organizujemy szkolenia wstępne dla nowych pracowników oraz wszystkie kolejne kursy okresowe. W ofercie mamy także szkolenia dla pracowników w odkrywkowych zakładach górniczych.
  • Kontrole powypadkowe: w przypadku wystąpienia nieprawidłowości i sytuacji awaryjnych czy wypadków, zajmujemy się dochodzeniem powypadkowym oraz przygotowujemy potrzebną w tym celu dokumentację.  
  • Ochrona przeciwpożarowa: w ramach kompleksowej usługi BHP organizujemy szkolenia z obsługi środków gaśniczych, próby ewakuacji z miejsca pracy oraz gaszenia różnych źródeł pożarów. Przeprowadzamy także analizę stanu PPOŻ w zakładzie pracy, sporządzamy wnioski dotyczące zasad ochrony przeciwpożarowej, instrukcje bezpieczeństwa oraz plany ewakuacji. W trakcie naszej współpracy gwarantujemy również nadzór i doradztwo w tym zakresie.

Jeśli priorytetową kwestią przy wyborze kompleksowej obsługi BHP jest dla Ciebie profesjonalizm i solidność, zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy.