E-learning

Witam serdecznie zapraszam do skorzystania z naszej oferty szkoleń bhp w formie e learningu. Metoda ta jest w pełni akceptowalna przez Państwową Inspekcji Pracy w 100% zgodna z prawem.

Czym są szkolenia e learning?

Są to szkolenia które mogą odbyć się za pomocą technologii informatycznej. Cały proces dydaktyczny odbywa się przy użyciu twojego komputera.

Jakie są plusy e-learningu?

W dzisiejszych czasach jest to duże udogodnienie dla przedsiębiorców. Brak konieczności fizycznego przebywania w określonych godzinach na sali szkoleniowej pomaga w dobrej organizacji czasu.

Szkolenia e learningu bhp a koronawirus?

Okres który nadszedł jest okresem szczególnym w którym nie powinniśmy gromadzić pracowników w salach szkoleniowych. Jednocześnie ustawodawca nie ściąga z nas obowiązku wykonania szkoleń. Dodatkowo w obecnym czasie w wielu firmach pracownicy odbywają prace zdalną z domu. Jest to idealny moment na to żeby wykorzystać technologie informatyczną do odbycia i uporządkowania spraw szkoleniowych.

Jak to działa?

Twoi pracownicy otrzymują hasło i login. Po zalogowaniu masz dostęp do materiałów oraz kursu. Platforma zapamiętuje moment kiedy ukończyłeś kurs więc pracownicy mogą wykonywać szkolenie przy okazji mniejszego natłoku obowiązków.

Jakie szkolenia możesz wykonać?

  • Prawo pozwala na prowadzenie szkoleń przy użyciu takiej metody dla:

  • Stanowisk inżynieryjno-technicznych

  • Dla pracodawców i osób kierujących pracownikami

  • Dla stanowisk administracyjnych

Dlaczego warto skorzystać akurat z naszej oferty?

Z naszej platformy internetowej skorzystało już około 3000 pracowników. Po ankiecie satysfakcji widzimy że nasze szkolenie spełnia oczekiwania klientów. Dzieje się tak z kilku powodów. Przede wszystkim wyróżniamy się dbałością o każdy detal szkoleniowy. Nasza usługa nie jest tylko zimnym wysłaniem loginu i hasła. Od początku do końca szkolenia towarzyszą Wam konsultanci do których możecie dzwonić 24h na dobę. Konsultanci posiadają wiedzę z zakresu bhp więc dodatkowe doprecyzowanie nie tylko spraw technicznych ale również prawnych nie jest dla nich problemem.

Jaką dajemy gwarancje?

W każdej chwili gdy platforma nie spełni wymagań gwarantujemy zwrot pieniędzy. Mimo tej możliwości nie mieliśmy jednak jeszcze okazji wykorzystać tego w praktyce 😊

PLATFORMA SZKOLENIOWA

Platforma Szkoleniowa